سه‌شنبه, 21 آبان 1398
  • ساعت : ۹:۳۳:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ 
  • کد خبر : ۱۲۴۹
جلسه كمیته آموزش و پژوهش اداره كل تعاون،كار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی برگزار شد
جلسه کمیته آموزش و پژوهش اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

جلسه کمیته آموزش و پژوهش اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی مهندس محمد سنجری در این جلسه اظهار داشت: طرح و نقشه رکن اصلی هر پژوهش است که در آن، پژوهشگر، مسیر و اهداف تحقیق خود را مشخص می‌کند به همین دلیل چنانچه این پژوهش ها با دقت و با محاسبات دقیقی طراحی شوند اهداف و نتایج آن برای دستگاه اجرایی از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

وی افزود: استفاده از طرح های تحقیقاتی و پژوهشی یکی از محور‌ها و شاخص‌های اصلی پیشرفت و تعالی نظام‌های اداری و مدیریتی هر کشوری به شمار می‌رود و بهره‌برداری از ظرفیت‌های فکری می تواند بخشی از مشکلات دستگاه های اجرایی را مرتفع نماید به همین دلیل این اداره کل طرح های تحقیقاتی و پژوهشی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

در ادامه مهندس مهدی کاملان مشاور مدیر کل و دبیر کمیته آموزش و پژوهش اداره کل نیز گفت: این جلسه در راستای بررسی  پروپوزال های دریافتی برگزار شد که در نهایت پس از ارائه طرح توسط پژوهشگران و بحث و بررسی توسط اعضاء کمیته، سه طرح پذیرفته شد و مقرر شد پس از رفع نواقص به موسسه کار و تامین اجتماعی کشور ارسال گردد.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.2.0
    V5.3.2.0