سه‌شنبه, 21 آبان 1398
  • ساعت : ۱۶:۳:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ 
  • کد خبر : ۱۱۸۰
كارگاه  آموزشی بهداشت روانی در محیط كار در خرم اباد بر گزار گردید
همزمان با هفته كارو گارگر و گراميداشت مقام كارگر، كارگاه آموزشي دو روزه بهداشت رواني در محيط كار با حضور كارگران، اعضاء شوراهاي اسلامي كار و تعاونگران و با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی بر گزار گرديد.

همزمان با هفته كارو گارگر و گراميداشت مقام كارگر، كارگاه  آموزشي دو روزه بهداشت رواني در محيط كار با حضور كارگران، اعضاء شوراهاي اسلامي كار و تعاونگران و با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی بر گزار گرديد.

 نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی در لرستان هدف از برگزاري اين كارگاه دو روزه را ارتقاء دانش كارگران و ارتقاء موازين بهداشت رواني در محيط كار با بهرمندي از توان كارشناسان برجسته در اين حوزه اعلام نمود.

به گفته  زليخا پور قبادي در اين کارگاه  مباحثي نظير سلامت رواني در محيط كار، پيشگيري از فرسودگي شغلي، كاهش اثرات نا مطلوب خستگي ناشي از كار، ايجاد تعادل بين شغل و زندگي شخصي، افزايش تعهد كاري ، انگيزه و رضايت شغلی، سالم سازي فضاي كار ازنظر فيزيكي و رواني وكاهش استرس ناشي از حجم كار عنوان گردید.

وی ضمن تاکید بر ضرورت ارائه آموزش به كارگران و تلاش در جهت تطبيق آنان با شرايط فيزيكی و رواني حاكم بر محيط كار، آموزشهای کاربردی  به  كار گران را از ضروريات اساسي در فضاي كسب و كار اعلام کرد.

شایان ذکر است کارگاه مذکور روزهای دوشنبه و سه شنبه،  نهم و دهم اردیبهشت ماه در محل اداهر کل استان برگزار شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.2.0
    V5.3.2.0