سه‌شنبه, 21 آبان 1398
  • ساعت : ۹:۵۱:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ 
  • کد خبر : ۱۱۰۸
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران:
آموزش های تخصصی نسبت به گذشته چندین برابر شده است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در کارگاه آموزشی کارآفرینی سازمانی ویژه کارشناسان اشتغال اظهار داشت: در این اداره کل آموزش های تخصصی نسبت به گذشته چندین برابر شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در کارگاه آموزشی کارآفرینی سازمانی ویژه کارشناسان اشتغال اظهار داشت: در این اداره کل آموزش های تخصصی نسبت به گذشته چندین برابر شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، کامران اصغری با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ کارآفرینی در استان مازندران افزود: کارگاه های آموزشی فرصت مناسبی برای افزایش آگاهی کارکنان با هدف ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف استان می باشد.

دبیر کارگروه تخصصی اشتغال استان با اشاره به تغییر نگرش مردم از مزد بگیری و پشت میز نشینی به کارآفرینی خاطرنشان ساخت: در سال های اخیر با تاسیس مراکز مشاوره کارآفرینی در سطح استان توجه به این مقوله مهم چندین برابر شده است و شهرستانها باید نسبت به معرفی افراد واجد شرایط و موثر جهت تاسیس این مراکز اقدامات جدی انجام دهند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران ادامه داد: در تلاش هستیم برای ترویج فرهنگ کارآفرینی در بین فارغ التحصیلان دانشگاهی، اقداماتی فراتر از وظایف سازمانی خود با هدف توسعه استان مازندران انجام دهیم.

شایان ذکر است در این کارگاه، دکتر رضا خسروی کارآفرین برتر، عضو کانون کارآفرینان، رییس اولین مرکز رشد خصوصی در کشور و مدرس کارآفرینی مباحث مهمی چون اکوسیستم کارآفرینی، کافه کارآفرینی، دورهمی کارآفرینی، منتورینگ، مراکز مشاوره کارآفرینی و کارآفرینی سازمانی و... را ارائه و تدریس نمودند.

در پایان این کارگاه آموزشی یک روزه که روزدوشنبه 10 دی و با مشارکت موسسه کار و تأمین اجتماعی ماه و حضور مدیران و کارشناسان اداره کل در شهرستان نور برگزار شد، مدیران و کارشناسان به بحث و تبادل نظردرباره مطالب ارائه شده پرداختند.

 


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.2.0
    V5.3.2.0