سه‌شنبه, 28 اسفند 1397
  • ساعت : ۱۶:۳۸:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ 
  • کد خبر : ۱۰۷۰
كارگاه آموزشی آشنایی با مقررات بانكی و پولی برگزار گردید
كارگاه آموزشي آشنايي با مقررات بانكي و پولي و نحوه رسيدگي به قراردادهاي بانكي مغاير با قانون دراستان لرستان برگزار گرديد.

كارگاه آموزشي آشنايي با مقررات بانكي و پولي و نحوه رسيدگي به قراردادهاي بانكي مغاير با قانون دراستان لرستان برگزار گرديد.

به گزارش نماينده موسسه كار و تامين اجتماعي در استان لرستان اين كارگاه روز سه شنبه، 6 آذر ماه  با همكاري موسسه، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استانداري و كانون كارآفرينان و با حضور بيش از 100 نفر از كارآفرينان،كارفرمايان، معاونين استاندار و مديران دستگاه هاي اجرايي و بانكهاي استان برگزار گرديد.

زليخا پورقبادي مشكلات عديده كارآفرينان با سيستم بانكي بالاخص در ارتباط با قراردادهاي بانكي-اجراِئيه ها-تملك هاي بانكي و ... را به عنوان مهم ترين دليل وضرورت  در برگزاري اين دوره اعلام نمود.

 در اين كارگاه آموزشي که به دلیل کاربردی بودن به شدت مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت دکتر امیر عباس ابراهيمي از وكلاي برجسته وآگاه به قوانين و مقررات بانكي نکات قانونی و حقوقی  مفيد و ارزنده اي در ارتباط با قوانين بانكي با ذكر نمونه هايي از قراردادهاي بانكي منعقده مغاير با قانون و آراء صادره در ابطال آنها بيان نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.2.0
    V5.3.2.0