دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
  • ساعت : ۱۱:۲۷:۵۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ 
  • کد خبر : ۱۱۰۱
استاندار گلستان از غرفه موسسه كار وتامین اجتماعی بازدید كرد
استاندار گلستان از غرفه موسسه کار وتامین اجتماعی در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان گلستان بازدید کرد.

استاندار گلستان از غرفه موسسه کار وتامین اجتماعی در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان گلستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سید مناف هاشمی ضمن بازدید از دستاوردهای پژوهشی و فناوری حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله مقالات پژوهشی و تحقیقاتی، کتب علمی، محصولات و نوآوری های مختلف در حوزه های فرهنگ کار، توسعه و ترویج تعاون، مشاغل نو و کارآفرینی و تمجید از حضور فعال و نوآورانه اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بر تهیه بانک اطلاعاتی مصور خدمات ارائه شده(اطلس عملیاتی) این اداره کل تاکید کرد.

همچنین در این نمایشگاه مشاوره کارآفرینی و ایده پردازی در غرفه موسسه کار وتامین اجتماعی به علاقه مندان ارائه شدکه مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

همچنین نمایندگی مؤسسه کار و تامین اجتماعی در استان به مناسبت هفته پژوهش هفته نشست های علمی: بررسی مشاغل بومی استان و واکاوی طرح های اشتغالزای استان را با حضور کارکنان اداره کل،  مدعوین سایر دستگاه های اجرایی و نیز فعالان بخش خصوصی برگزار کرد.

لازم به ذکراست نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان گلستان، از 24 الی 28 آذر ماه از ساعت در پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.2.0
    V5.3.2.0